Aktualności - gimnazjum

Dbamy o teren wokół szkoły

W piękne, słoneczne piątkowe przedpołudnie przedstawiciele niemal każdej klasy naszego gimnazjum zebrali się wraz z opiekunem przed wejściem, by troszkę ukwiecić teren wokół szkoły. Zaczęli od miejsca przy popiersiu naszego patrona.

Wszystko było już przygotowane: wykopane dołki, ziemia, narzędzia ogrodnicze, konewka i oczywiście same sadzonki. Uczniowie niczym fachowcy z tej dziedziny bez najmniejszego problemu ozdobili skwerek. Liczymy na to, że majowy deszczyk wzmocni roślinki, które w tym miejscu będą dobrze się czuły i do końca lata cieszyły oko wszystkich uczniów. Ponieważ gimnazjalistom inicjatywa bardzo się spodobała, zapowiadamy więc  kolejne podobne działania.