Aktualności - gimnazjum

Wybory do Samorządu Szkolnego

Na początku był chaos, a potem pytania „dlaczego ja ?!”, „ale ja nie chcę !”. Potem było już „nie chcem, ale muszem” i zaczęła się bezpardonowa kampania wyborcza. Potem nastąpił wielki wybuch (big bang) i z niego wyłonił się nowy samorząd uczniowski.

A oto wyniki:

Osób uprawnionych do głosowania: 118
Głosów oddanych: 85 (frekwencja 72%)

w tym:

•  głosów ważnych: 83
  •  głosów nieważnych: 2

Po dziesięciu rundach morderczego pojedynku wyborczego, jednogłośnie na punkty zwycięża (tadam!)...

1. Zofia Jung (II b) - 27 głosów (przewodnicząca)
  2. Julia  Bajon (III a) - 20 głosów (z-ca przew.)
  3. Kacper Kołodziejczyk - 16 głosów (z-ca, z-cy przew.)

Za wzorowe zachowanie (w kampanii wyborczej) i bardzo dobre wyniki (wyborcze) do władz SU zostają włączeni w charakterze radców kolegialnych (w kolejności alfabetycznej):

• Danielewska Wiktoria (II a)
  • Kędzierski Szymon (III b)
  • Pulut Aleksandra (II b)

Podpisano

Prześwietna Komisja Wyborcza

Po prześwietleniu Prześwietnej Komisji Wyborczej potwierdzam wyniki !

Z. Czyż - „faraon I piętra, król Górnego i Dolnego  Egiptu, dzierżący w swych dłoniach hekę i nechahchę, ten, który należy doTrzciny i Pszczoły", pan dwóch koron Pszent.

P.S.

Oświadczenie majątkowe członków Prześwietnej Komisji Wyborczej

W związku z obowiązkiem przedstawiania oświadczeń majątkowych Komisja oświadcza, że w okresie wyborów członkowie wzbogacili się jedynie o pęczek drutu, młotek i obcęgi do samodzielnego zrobienia spinaczy biurowych i nieprawdą jest jakoby pan przewodniczący Orkisz Michał otrzymał bardzo drogi, złoty zegarek od kandydatki Jung Zofii.

Prostujemy:

Nie - zegarek, tylko lewarek

Nie ze złota, tylko ze złomu

I nie dała, tylko zabrała !

Prześwietna Komisja Wyborcza