Aktualności - gimnazjum

Halowe Mistrzostwa Kielc Wieloboju LA

Reprezentacja Gimnazjum nr 15 od stycznia 2016 roku do kwietnia 2016 uczęszczała na Halowe Mistrzostwa Kielc Wieloboju LA zorganizowane przez Kielecki Klub Lekkoatletyczny
i Urząd Miasta Kielce.

Reprezentacja:

Klaudia Jakubowska

Oliwia Grzywacz

Paweł Sowa

Kamil Ostrowski

Łukasz Chatys

Wiktor Domagała

Łukasz Moskwa

Uczniowie startowali w czterech konkurencjach będących całością wielobojuLA, aby walczyć o końcowy finał musieli uczestniczyć w minimum czterech zawodach. Końcowy wynik to suma punktów zdobytych we wszystkich konkurencjach w pięciu najlepszych wielobojach.
Wszyscy uczniowie podjęli trud rywalizacji z innymi kieleckimi szkołami. Do finału mistrzostw lekkoatletycznych dostała się uczennica klasy I b Klaudia Jakubowska. Uczennica zajęła 20 miejsce pośród wszystkich startujących zawodniczek.

Opiekunowie: Aneta Kulik, Aneta Szpilska, Zygmunt Kamys