Aktualności - gimnazjum

Olimpiada z wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe

W czwartek, 3 marca 2016 r. w klasztorze Ojców Franciszkanów w Skarżysku Kamiennej odbył się etap diecezjalny X Olimpiady z wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe. Do etapu ogólnopolskiego dostały się trzy osoby z naszej diecezji z największą ilością punktów.

Trójka uczniów naszego Gimnazjum - Julia Bajon, Kinga Kundera i Piotr Korba - także wzięła udział w tym etapie. Natomiast Wiktor Kostecki i Agnieszka Kochańska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wolicy zajęli kolejno pierwsze i drugie miejsce, trzecie miejsce zajęła Natalia Maj z Publicznego Gimnazjum w Czyżowicach. Mamy nadzieję, że następnym razem, także my będziemy się cieszyć z przejścia do ogólnopolskiego etapu.