Aktualności - gimnazjum

Konkurs ekologiczno - geograficzny

W marcu Zielony Patrol wraz z opiekunem, p. Justyną Misiak, przygotował szybki konkurs dla uczniów Gimnazjum nr 15. Tematyka konkursu była zróżnicowana. Pytania dotyczyły zagadnień z geografii, ekologii ale także znajomości zasad Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem – projektu w którym uczestniczy nasza szkoła.

Na długiej przerwie, na korytarzu I piętra, patrolowicze urządzili konkursowy kącik, do którego zgłaszali się gimnazjaliści. Każda dobra odpowiedź nagradzana była małym upominkiem. Można było wygrać plakat „Mój ekologiczny dom”, książeczkę oraz płytę z zasadami Kodeksu Walki z Rakiem.

Długa przerwa upłynęła bardzo szybko. Zdecydowana większość gimnazjalistów którzy pojawili się na konkursie, odeszła z uśmiechem na twarzy i nagrodą :)