Aktualności - gimnazjum

Święta, święta...

21 grudnia 2015 r. w auli szkolnej odbyło się przedstawienie Bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Dzieci i młodzież w bardzo ciekawy sposób wprowadziły wszystkich w atmosferę zbliżających się świąt. Były piękne kolędy, wiersze i pastorałki, niektóre śpiewane przy własnym akompaniamencie.

Koleżanki i koledzy przybliżyli zgromadzonym najbardziej popularne zwyczaje świąteczne. Występ odbył się przy pięknej zimowo-świątecznej scenografii.

Spotkanie wigilijne uświetnili swoją obecnością: dyrektor szkoły pani Marta Dibelka, Przewodnicząca Rady Miasta pani Joanna Winiarska, przedstawiciele Rady Rodziców, Rodzice, Grono Pedagogiczne i zgromadzeni uczniowie.

Na zakończenie pani Dyrektor złożyła wszystkim zgromadzonym świąteczno-noworoczne życzenia, do których przyłączyła się również pani radna. Ksiądz odczytał fragment Pisma Świętego o narodzeniu Pana Jezusa z Ewangelii wg św. Łukasza.

Po występie uczniowie i nauczyciele składali sobie serdeczne życzenia Świąteczne i Noworoczne.