Aktualności - gimnazjum

Mikołajkowy Turniej Sportowy

W dniu 4 grudnia 2015 roku w Gimnazjum nr 15 odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy. Uczniowie klas I­ - III uczestniczyli w rozgrywkach sportowych zorganizowanych i prowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Dziewczęta klas I, II, III rywalizowały w piłce siatkowej.
W rywalizacji najlepsze okazały się dziewczęta klas II, drugie miejsce zajęły klasy I, III klasy po bardzo zaciętej walce zajęły miejsce III.
Chłopcy rywalizowali w piłce nożnej i piłce ręcznej.
Piłka nożna: reprezentacja klasy I b pokonała klasę I a ­ 8:1, natomiast reprezentacja klas II pokonała reprezentację klas III.
Piłka ręczna: reprezentacja klasy I b pokonała klasę I a ­ 9:6, w rywalizacji reprezentacji klas II i III ­ 10: 0 wygrały klasy II.
Wszyscy uczniowie z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego otrzymali od Rady Rodziców słodycze a za sportową rywalizację byli nagradzani drobnymi nagrodami rzeczowymi.Całej rywalizacji towarzyszyła Mikołajkowa atmosfera, którą potęgowali swoim dopingiemuczniowie poszczególnych klas.

Organizatorem byli : Aneta Kulik, Aneta Szpilska, Zygmunt Kamys