Aktualności - gimnazjum

XIII Dni Języków Obcych – Dzień Języka Niemieckiego

W dniu 19.11.2015r. na zaproszenie Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli reprezentanci naszego Gimnazjum wraz z opiekunką p. E. Jamką wzięli udział w obchodach XIII Dni Języków Obcych – Dzień Języka Niemieckiego. W ramach ww projektu w ŚCDN odbyły się atrakcyjne zajęcia i warsztaty językowe zarówno dla nauczycieli i uczniów.

Poprowadzili je doświadczeni nauczyciele-edukatorzy z Goethe Institut w Warszawie. Uczniowie doskonale bawili się językiem niemieckim, a ich opiekunka poznała nowatorskie formy pracy z uczniami. A wszystko kręciło się wokół tematu „Weihnachten im Deutschunterricht” – czyli Boże Narodzenie w Niemczech. W zajęciach uczestniczyli: Zosia Jung, Martyna Strzęp i Karolina Grzesik.