Aktualności - gimnazjum

Wincenty Kadłubek

W jubileuszowym roku 800-lecia przybycia Mistrza Wincentego do klasztoru cystersów w Jędrzejowie odbył się III Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny „Błogosławiony Wincenty Kadłubek – Mistrz Kultury Polskiej”, którym uczestniczyli także sześć uczennic naszej Szkoły:

Katarzyna Maciejewska (2b), Klaudia Jakubowska (3b), Katarzyna Kolus (3b), Roksana Łosak (3b), Natalia Stachurska (3b), Justyna Stępień (3b) wykonując pracę plastyczną. Cieszymy się, że praca Klaudii Jakowskiej zdobyła wyróżnienie.

Na konkurs wpłynęło 146 prac z dziesięciu województw: śląskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego, pomorskiego, wielkopolskiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podlaskiego i lubelskiego.