Aktualności - gimnazjum

Finał konkursu "Środowisko ponad wszystko".

W dniu 7 czerwcu odbyło się podsumowanie konkursu organizowanego przez Straż Miejską w Kielcach "Środowisko ponad wszystko".  Do konkursu przystąpiło 13 grup z 11 kieleckich szkół.

Konkurs trwał cały rok a jego głównym celem było kształtowanie  poczucia odpowiedzialności za nasze środowisko, zdobywanie i pogłębianie wiedzy dotyczącej ekologii, rozbudzanie i pogłębianie zamiłowania oraz szacunku dla przyrody nie tylko wśród rówieśników ale także mieszkańców miasta.

Uczniowie klas trzecich gimnazjum cały rok aktywnie uczestniczyli w akcjach, konkursach i przedsięwzięciach promujących proekoloiczny styl życia.
Nasz Zielony Patrol pod opieką pani Justyna Misiak uplasował się w środku stawki zajmując 7 miejsce.

Wszyscy uczniowie za swoją pracę otrzymali cenne narody rzeczowe:)