Aktualności - gimnazjum

Dzień Dziecka

W środę 30.05, tuż przed terminowym Dniem Dziecka, na terenie boisk szkolnych wszystkie klasy wzięły udział różnorodnych formach konkursów rekreacyjno-sportowych. Były też konkurencje na spostrzegawczość, logiczne myślenie, pamięć czy mini-literackie.

Nad przebiegiem konkurencji i bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwali wychowawcy i wszyscy nauczyciele.
Pogoda dopisała, a dobra muzyka i świetna atmosfera wpłynęły na wspaniałe samopoczucie wszystkich uczniów, co widać było po uśmiechniętych twarzach.
Po konkurencjach na słonecznych boiskach, wszyscy udali się w cieniu drzew na Karczówkę. Tam czekało już na nas rozpalone ognisko. Po upieczeniu kiełbasek ogłoszone zostały wyniki. Klasy trzecie zajęły I miejsce!
Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów za rok!
A wszystkim dzieciom składamy najlepsze życzenia!!!