Aktualności - gimnazjum

Wielki sukces naszych uczniów: LAUREACI i FINALISTA

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Klaudia Jakubowska kl. 3b została LAUREATKĄ XVI Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki.  Swoją wiedzą i umiejętnościami pokazała, że wprawdzie "matematyka jest królową nauk, ale to fizyka rządzi światem" :)
LAUREATEM  XV Wojewódzkiego Konkursu z Geografii został uczeń klasy 2b Wiktor Warchałowski.

Wielkie brawa dla Wiktora Warchałowskiego kl 2b, który został FINALISTĄ XVI Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki, a także FINALISTĄ XV Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki.

GRATULUJEMY!!!!!

To ogromny sukces naszych uczniów!!!!
Mamy nadzieję, że to nie koniec dobrych wiadomości, wkrótce bowiem okaże się, czy do grona laureatów dołączą Gabrysia Asante  (język polski) i Wiktor Warchałowski (geografia). Finalistami z tych przedmiotów już są. Trzymamy za nich kciuki!!!

A wszystkich zachęcamy do solidnej nauki i próbowania swoich sił w konkursach, naprawdę warto!!!!