Aktualności - gimnazjum

Szkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Henryka Sienkiewicza

W  dniu 15.11.2017 r. w 101 rocznicę śmierci naszego Patrona w bibliotece odbył się szkolny konkurs wiedzy o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza.

„Człowiek jest jak morze:

ma swo­je przypływy i odpływy”

Henryk Sienkiewicz

Uczniowie musieli rozwiązać test, który zawierał zarówno pytania zamknięte, jak i otwarte. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a zmagania dostarczyły wielu emocji. Wszyscy uczniowie nagrodzeni zostali dyplomami i słodyczami, a zwycięzcy nagrodami książkowymi. Bardzo dobry wynik w kategorii klas gimnazjalnych uzyskali: Katarzyna Maciejewska z kl. II b i Dawid Bąk z kl.II a, a w kategorii klas szkoły podstawowej Sonia Ponikowska z kl.V a.

Uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorki