Aktualności - gimnazjum

Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 13.10.2017r. odbyła się uroczysta akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej (potocznie zwanym Dniem Nauczyciela). Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Skecze przygotowane przez uczniów rozbawiły zgromadzonych do łez.

A film, który powstał w ramach projektu edukacyjnego pokazał oblicze szkoły z przymrużeniem oka. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro
wychowanków.
Na zakończenie akademii głos zabrała pani dyrektor , która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.