Aktualności - gimnazjum

Dzień Chłopaka / Dzień Wyborów

28 września kiedy ONZ obchodzi Światowy Dzień Walki ze Wścieklizną (zbieżność dat przypadkowa, albo i nie), celebrowaliśmy głośno i ochoczo Dzień Chłopaka. W dobie reformy sądownictwa nie mogło obyć się bez rozprawy sądowej.

O dziwo sędzia Kasza Manna Wyrostkowska osądziła wszystko w pół godziny, nie przyjmując zwolnień lekarskich ani wniosków o odroczenie. Karolina została skazana za brak prezentu dla Krzyśka, świadkowie mataczyli i składali fałszywe zeznania, Krzysiek wybaczył Karolinie chociaż to zła kobieta była.

Przysłowiową „truskawką na torcie” był brawurowy występ Barbie Bogdał. Pani adwokat mimo że za ten występ grozi jej usunięcie z palestry, odśpiewała i odtańczyła przebój „Barbie Girl”.

Na scenie towarzyszył jej sprawca całego zamieszania prokurator (i prowokator) generalny Wiktor Warchałowski, alias „Double Dablju”, alias Ken Żmija, który trudno powiedzieć czy śpiewał, czy rapował ? W każdym razie spisali się świetnie.  Wszyscy i „special guest stars” i statyści. Dziękujemy i prosimy o więcej.

W tym samym dniu Kasza Manna, wróć! To jest Zuzanna Chudzicka zwyciężyła w wyborach do Samorządu Uczniowskiego zdobywając 130 głosów! Zawistni twierdzą, że skorumpowała młodsze klasy kiełbasą wyborczą tj. cukierkami „własnopieniężnie” zakupionymi.

Tak czy owak Szkolna Komisja Wyborcza zatwierdziła wyniki.

„Życzliwy”