Aktualności - gimnazjum

Wyróznienie dla Gabrysi w V edycji Pojedynku na Głosy !

4 kwietnia 2017 w WDK w Kielcach odbył się V Pojedynek na Głosy. To wokalny konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała grupa gimnazjalistek: Aleksandra Piątek 3b, Aleksandra Kierońska 3b, Gabriela Asante 2a, Agnieszka Bogdał 2a, Karolina Dzięgielewska 1b i Gabrysia Winiarska 1b

Dziewczyny zaprezentowały się świetnie. A Gabrysia Asante otrzymała indywidualną nagrodę – pięciodniową wycieczkę do Brukseli ufundowaną przez Beatę Gosiewską-poseł do Parlamentu Europejskiego. Jury zauważyło, że nasza koleżanka obdarzona jest wyjątkowym talentem wokalnym oraz piękną barwą głosu. Na 180 uczestników tegorocznej edycji tylko 4 osoby zostały wyróżnione i nagrodzone właśnie wycieczką do Brukseli. Wyjazd już w maju.

Gratulujemy wygranej!!!