Aktualności - gimnazjum

Lekcja z Mistrzem

10.04.2017 wszystkich chętnych gimnazjalistów zapraszamy na spotkanie z MATEUSZEM MASTERNAKIEM - polskim bokserem, byłym mistrzem Europy federacj EBU.

Mateusz Masternak rozpoczął swoją przygodę z boksem w wieku 15 lat w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Po poznaniu pierwszych tajników pięściarstwa, Mateusz zdecydował się na przeprowadzkę do Wrocławia, by podjąć treningi w miejscowej Gwardii, gdzie jego pierwszymi trenerami byli Mariusz Cieślak i Grzegorz Strugała. Podczas kariery amatorskiej Mateusz stoczył ok. 70 walk.
W 2006 roku Mateusz Masternak zdecydował się na przejście do grona zawodowców, gdzie występuje aktualnie w dywizji junior ciężkiej (ang. cruiserweight, limit wagowy tej kategorii to 90,7 kg). Obecnie Mateusz trenuje po skrzydłami niemieckiego trenera Ulliego Wegner.

SZYBKOŚĆ – SIŁA – WYTRWAŁOŚĆ.

Umiejętności bokserskie Masternaka są na bardzo wysokim poziomie i ciągle się rozwijają. Stosunkowo młody wiek Mateusza dobrze rokuje dalszemu rozwojowi jego kariery zawodowej. Kolejną zaletą zawodnika jest jego profesjonalne podejście do treningu, zamiłowanie do ciężkiej pracy, rezygnacja z wszelkiego rodzaju używek, także w okresach między walkami, i ciągłe podtrzymywanie wysokiej formy fizycznej.

źródło: http://mateuszmasternak.com

Po spotkaniu z Mateusz Masternak poprowadzi krótkie zajęcia dla chetnych uczniów.
Szczegołowych informacji udziela pani Aneta Szpilska