Wyboru do Samrządu Uczniowskiego

W dniach  od 26 września do 28 września w naszej szkole miała miejsce kampania wyborcza.

Kandydaci na przewodniczącego szkoły w różny sposób zachęcali swoich kolegów i koleżanki do głosowania na nich. Rozdawali cukierki, lizaki balony a nawet opaski odblaskowe. Padło wiele wyborczych obietnic.

Czwartek był dniem ciszy przedwyborczej, natomiast w piątek cała społeczność SP nr 31 ruszyła z kartami do urn wyborczych. Nad przebiegiem wyborów czuwał opiekun Samorządu Uczniowskiego – Aneta Szpilska.

Po przeliczeniu głosów okazało się, że przewodniczącą szkoły w roku szkolnym 2016/2017 została uczennica klasy VI a – Aleksandra Rasała, jej zastępcą uczennica klasy VI b – Kinga Bazak.

Członkowie SU: Kuroś Maja, Pasak Jakub, Zawadzka Barbara, Kucharska Magdalena, Kucharska Aleksandra, Perczak Piotr oraz Karolina Koperek.