Apel w klasach I - III

W dn. 24 kwietnia 2016 r. odbył się apel porządkowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski kl. 0-III, na którym odbyło  się uroczyste podsumowanie szkolnych konkursów:
-ortograficznego dla klas II i III
-plastycznego: ,,Pani Wiosna” dla klas 0-III.

Ogłoszono również wyniki  konkursu plastycznego ,,Wiosenny bukiet” zorganizowanego” przez  P. B. Jarosz i konkursu na najładniejszą nazwę  baterii, organizator - ,,Zielony Patrol”.

Konkursy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem  wśród uczniów.  Dzieci wykazały się wysokimi umiejętnościami ortograficznymi.

Prace plastyczne były ciekawe, oryginalne; zaskakiwały pomysłowością i różnorodnością technik plastycznych.

Pan wicedyrektor szkoły C. Wróblewski  wręczył zwycięzcom szkolnych konkursów nagrody książkowe i rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy a artystom - tancerzom z klas pierwszych  drobne gadżety.

Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!

Samorząd Uczniowski kl. 0-III

Wyniki  szkolnego konkursu plastycznego

,,Pani Wiosna”

W kategorii ,,0” i klas I:

I Miejsce-    Nikola Baka

II Miejsce – Julka Krężołek

Patryk Pałka

III Miejsce- Kaja Cendrowska

Wyróżnienia: Laura Łankiewicz, Amelia Krzyściak, Pola Marko, Maja Tometczak

Zuzia Żelazny

W  kategorii klas II:

I Miejsce: Oliwia Baliga