Dzień Sportu

W dniu 1 czerwca 2016 roku w ZSO nr 15 odbyły się rozgrywki sportowe z okazji Dnia Dziecka. W turnieju sportowym zaangażowani byli wszyscy chętni uczniowie.

Celem imprezy była dobra zabawa oraz rywalizacja sportowa w duchu zasady „fair play”.

Najmłodsi uczniowie klasy czwartej grali w piłkę siatkowa oraz „Dwa ognie”. Klasy piąte mogły zmierzyć się w piłce nożnej oraz zabawie „Dwa ognie”.

Klasy szóste rywalizowały w piłce nożnej oraz piłce siatkowej, w której grały składy mieszane. Każdy chętny uczeń mógł sprawdzić swoje umiejętności w tenisie stołowym.

Rozgrywki sportowe z okazji Dnia Dziecka zakończyła rywalizacja uczniów z nauczycielami. Uczniowie szkoły podstawowej rywalizowali grając w „Dwa ognie”. Wszystkim dopisywały świetne humory a dobra zabawa sprawiła, że młodzież już myśli o powtórce.

Opiekunowie: Aneta Kulik, Aneta Szpilska, Zygmunt Kamys, Jolanta Mlazga