III Międzyszkolny Konkurs Humanistyczny rozstrzygnięty

6 maja odbył się w naszej szkole III Międzyszkolny Konkurs Humanistyczny pod nazwą „Śladami bohaterów powieści Henryka Sienkiewicza”. W tegorocznej edycji Konkursu wzięło udział 32 uczniów z 9 kieleckich szkół podstawowych.

W Konkursie zwyciężyła Natalia Kałuża ze Szkoły Podstawowej nr 25, II miejsce zajęła Anna Kołton ze Szkoły Podstawowej nr 1, III miejsce wywalczyła uczennica  ze Szkoły Podstawowej nr 28 – Natalia Działowska. Komisja konkursowa przyznała również 2 wyróżnienia dla uczennic ze Szkoły Podstawowej nr 25: Malwiny Radomskiej i Wiktorii Kobiałki. Gratulujemy.

Wręczenie nagród podczas Święta Patrona Szkoły - 31 maja o godz. 10.45 w auli naszej szkoły.

Organizatorzy : Zofia Bielecka i Dorota Czarnecka.