XIII BIEG ULICZNY

Dn. 24  kwietnia 2016 r. kilku uczniów  klas: II a, II b i II c uczestniczyło w XIII Biegu Ulicznym o Grand Prix Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który  odbył się w parku w Kielcach.

Był to jednocześnie X Integracyjny Bieg Przełajowy, w którym rywalizowali podopieczni Zrzeszenia Sportu i Rehabilitacji Start w Kielcach .Uczniowie startowali w I kategorii wiekowej. Pokonali dystans-300m w bardzo dobrym czasie.

W nagrodę otrzymali pamiątkowe medale i koszulki.  Promowali aktywną formę spędzania czasu wolnego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!