Minipojedynek na głosy

W czwartek 11 lutego w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja konkursu wokalnego „Minipojedynek na głosy” dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego.

Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów. Każdy zespół zaprezentował po dwa utwory , z czego jedna piosenka musiała być o tematyce patriotycznej.

Występy młodych artystów oceniało jury w składzie:

Joanna Winiarska – Radna Miasta Kielce

Paulina Opałko – konferansjer, grafik, wokalistka , reprezentant   Wojewódzkiego  Kultury w Kielcach

Edyta  Bobryk – muzyk, wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Edukacji i Animacji Muzycznej

Michał Maruszak – muzyk, dyrektor radia FAMA

W czasie przerwy, kiedy jury udało się na obrady, na scenie wystąpiła Magdalena Paradziej finalistka programu „The voice of Poland”.

Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce Szkoła Podstawowa  nr 31 w Kielcach

II miejsce Szkoła Podstawowa  nr 19 w Kielcach

III miejsce Szkoła Podstawowa  nr 15 w Kielcach

Wyróżnienia:

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kielcach

Szkoła Podstawowa w Chęcinach

Jury przyznał także nagrody indywidualne i wyróżnienia.

My cieszymy się, że zespół reprezentujący naszą szkołę wygrał pierwszy Minipojedynek na głosy. Gratulujemy zespołowi i opiekunowi pani Agacie Walkosz.

Więcej informacji wraz ze zdjęciami i filmami na stronie internetowej Minipojedynku.