Wizyta gości z Ukrainy

W styczniu, tuż przed feriami zimowymi w naszej szkole byli goście. Niektórzy dobrze ich już znali, bo byli u nas już w zeszłym roku szkolnym. Przyjechali do nas Nauczyciele z Ukrainy.

W swoim kraju uczą języka polskiego, dlatego chcieli zobaczyć nasze lekcje. Przez cały tydzień goście odwiedzali każdą klasę obserwując zajęcia, robiąc notatki i zdjęcia. Bardzo podobały im się metody i formy pracy jakimi uczymy się naszego pięknego ojczystego języka. Nauczyciele brali również udział w lekcjach z edukacji plastycznej i chętnie pomagały wszystkim dzieciom w stworzeniu ciekawych prac. Mieli okazję zobaczyć też zajęcia poświecone eksperymentom fizycznym, które były bardzo ekscytujące! Nasi goście powiedzieli, że bardzo im się podoba w naszej szkole i że chętnie nas jeszcze odwiedzą. Niestety ich wizyta szybko dobiegła końca, a my już nie możemy doczekać się następnej…Wiemy, że jeszcze do nas wrócą!