Pierwszy raport z akcji: „Moje miasto bez elektrośmieci”.

Rodzice i uczniowie klasy 3a nie zawiedli jak zwykle w takich akcjach, mają za sobą bardzo owocne poszukiwania zużytego sprzętu. 6 lutego już od godziny 9.00 rozpoczęła się „wielka inwazja elektrośmieci”.

Obsługa Wozu ElektroEko, nie nudziła się tego dnia, co kilka minut podjeżdżali samochodami rodzice z 3a z pokaźnymi zbiorami telewizorów, odkurzaczy, czajników, żelazek, monitorów… Pierwszy na polu boju pojawił się tata Mai Kuroś, tuż po nim przyjechała Oliwka Gładysz ze swoim tatą i dzielnie wyładowywała mniejszy sprzęt. Samochód pomału zmieniał wnętrze. Potem nadjechali: tata Soni Ponikowskiej i tata Kacpra Radka oraz Mateusz Dobrowolski z tatą. Każdy z dumą wyładowywał ” swoje zdobycze”. Jednak tego dnia rekordzistami zebranego sprzętu została rodzina Radków. Zgromadzony przez nią sprzęt dopełnił auto po brzegi.

Elektrośmieci można przynosić też do szkoły, natomiast kolejna zbiórka na kółkach do Wozu ElektroEko już 5 marca.

Rzucamy rękawice, kto pokona Najlepszych.