Bezpieczne ferie zimowe

Zbliżają się ferie zimowe. Wszyscy się cieszymy, bo jest to czas wolny od zajęć, czas swobody i radości. Dn. 16 .01. 2016 r. w naszej szkole odbył się apel dla klas 0 – III dotyczący bezpiecznych ferii zimowych zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

Odbyła się pogadanka na temat bezpiecznego spędzenia ferii zimowych. Przypomniano, także o podstawowych zasadach korzystania ze sprzętu zimowego oraz bezpiecznych zabaw na śniegu i lodzie i o noszeniu odblasków . Omówiono zasady bezpieczeństwa w domu i na ulicy, ostrożność w kontaktach z osobami obcymi, psami oraz powtórzyliśmy ważne numery alarmowe: 999, 998, 997 oraz 112. Dzieci przypomniały Kodeks bezpiecznych ferii zimowych. Na zakończenie   P. Małgosia życzyła wszystkim uczniom wspaniałych, śnieżnych ferii zimowych, pełnych niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć.

Samorząd Uczniowski kl. 0-3