Jasełka w klasach 0-III

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku.

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowane przez Samorząd Uczniowski kl. 0-III we współpracy z wychowawczynią kl. II a.

W rolę postaci biblijnych wcielili się uczniowie kl. II a. Całość przedstawienia pokazująca sceny z życia nowonarodzonego Dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami i pastorałkami w wykonaniu uczennic kl. III b. Duże zaangażowanie Małych Aktorów, uwidoczniło się szczególnie w sposobie odtwarzania betlejemskich scen - dziecięca gra była pełna otwartości, szczerości i ciepła. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Na zakończenie głos zabrała p. dyrektor szkoły M. Dibelka, która podziękowała wykonawcom i organizatorom oraz złożyła życzenia świąteczne.

Jasełka pozwoliły poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Na zakończenie  grupa taneczna uświetniła program artystyczny szkolnych jasełek, prezentując się w dwóch choreografiach.Pod okiem pani Beaty Jarosz, pierwszaki przygotowały i zatańczyły jeden taniec romantyczny, drugi śmieszny i wesoły, aby  wszystkim, za te dwa tygodnie, lepiej wracało się do szkoły.