Finał XV edycji akcji „Szlachetna Paczka”

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! - Finał XV edycji akcji „Szlachetna Paczka”.

Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”, której istotą jest bezpośrednia pomoc osobom potrzebującym. W tym roku postanowiliśmy pomóc rodzinie Pani Renaty.

W zbiórce niezbędnych rzeczy: trwałych środków spożywczych, środków czystości, przyborów szkolnych, odzieży i obuwia oraz sprzętu AGD włączyli się uczniowie wszystkich klas, nauczyciele oraz rodzice. Wolontariusze z klas piątych Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami posegregowali zabrane rzeczy i przygotowali paczki. Skompletowane przez nas paczki w piątek wieczorem zapakowaliśmy do dwóch samochodów, aby w sobotę na godzinę  10.00 odtransportować  do centrum logistycznego „Szlachetnej Paczki” w III LO im. C. K. Norwida. Następnie paczki (w ilości 25 sztuk) zostały dostarczone do wybranej rodziny.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu.