Głośne czytanie z aktorką Małgorzatą Oracz

W dniu 8 grudnia na świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z aktorką TLiA Kubuś” Małgorzatą Oracz. W spotkaniu brało udział kilka klas wraz z wychowawcami. Aktorka siedziała przy stoliku i głośno czytała fragment książki „Pinokio”. Wszyscy uczniowie z zaciekawieniem się temu przysłuchiwali.

W pewnym momencie pani Małgosia przerwała czytanie książki i zachęciła dzieci do poznania dalszych losów bohaterów przez samodzielne czytanie książki. Następnie aktorka przeczytała nam legendę „O powstaniu Kielc”. Aktorka tak umiejętnie modulowała głosem, że wszystkich zainteresowała swoim czytaniem. Gdy spotkanie dobiegło końca, przewodniczący samorządu szkolnego podziękował jej w imieniu zebranych klas, wręczają drobny upominek i życząc wesołych świąt.