Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

25.09.2015 odbył się w naszej szkole apel  z okazji V ŚWIATOWEGO DNIA TABLICZKI MNOZENIA.

Uczniowie klas IVa,  Vb , VI a i VI b zaprezentowali  wiersz o mnożeniu.  W sposób wesoły i ciekawy zachęcał on do nauki tabliczki i przekonywał, że nie jest ona trudna. Potem odbył się finał konkursu na MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA SP31. Została nim Małgorzata Krala z klasy VIa.

Brawo Małgosiu !!!

Następnie ogłoszono wyniki konkursu na plakat i wiersz o tabliczce mnożenia.  Zwyciężczynią  w kategorii plakat została Gabriela Ługowska z kl. IIIa Gim.  II miejsce przyznano Agacie Hajdenrajch i Wiktorii Terelińskiejz kl. IIIa Gim, a III miejsce uzyskała Barbara Zawadzka z kl. IIIa SP.

Wyróżnienie otrzymały Magdalena Misiak, Julia Ziołowicz i Oliwia Staszałek z kl. IIIb SP.

W kategorii wiersz I miejce przyznano  Bartoszowi Żółtkowi z kl. VI b SP, II miejsce Kindze Jarząb z kl. IIIa SP, a miejsce III Karolinie Dzięgielewskiej z kl. VIb SP. Także w tej kategorii wyróżniono wiersz Alicji Oleksik z kl. IIIa SP.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody. Serdecznie gratulujemy!!!