Uczniowie z wizytą w Środowiskowym Domu Samopomocy

Dn. 17 i 20 listopada.2015 r. w ramach integracji środowiskowej Samorząd Uczniowski klas 0-III zaprezentował program artystyczny dla osób ze Środowiskowego Domu Samopomocy i dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego na naszym osiedlu.

W rolę artystów wcielili się uczniowie klasy III B. Przedstawili inscenizację  pod hasłem ,,Niebo, to takie miejsce...” Byliśmy mile zaskoczeni sympatycznym i przyjaznym  przyjęciem.  W nagrodę otrzymaliśmy  brawa i słodkości. Cieszymy się, że mogliśmy dostarczyć trochę radości również innym ludziom.

Samorząd Uczniowski klas 0-III