Turniej Minisiatkówki dziewcząt

W dniu 17 października 2018 roku reprezentacja dziewcząt klas VI uczestniczyła w pierwszym Turnieju Minisiatkówki organizowanym przez Wydział Edukacji, Kultury i Sportu. Dziewczęta rywalizowały w kategorii: rocznik 2006 w składzie:

I zespół - Lena Sułek, Patrycja Natkowska, Sonia Ponikowska, Weronika Rasała, Milena Stachurska, Nikola Ksel; II zespół – Kinga Jarząb, Oliwia Gładysz, Anna Średnicka, Aleksandra Kozieradzka, Maja Olczak.

Dziewczęta rozgrywały swoje mecze z reprezentacjami SP nr 34, SP nr 25, SP nr 9,SP 12, SP nr 15, SP nr 8, SP nr 24, SP nr 11, drużynami Fana, Plasa.

Dzisiejszy turniej był pierwszym turniejem kwalifikacyjnym do rozgrywek finałowych wiosną 2019 roku. Dziewczęta zagrały z dużym zaangażowaniem zajmując miejsca: I drużyna 5-6, II drużyna 9-11.

Opiekun- Aneta Kulik