Zielona szkoła klas 5a i 5b

W dniach 4-5-6 czerwca 2018 roku uczniowie klas 5a i 5b uczestniczyli w Zielonej Szkole w pięknie położonej Zawoi. Jest to najdłuższa w Polsce wieś. W czasie swojego pobytu dzieci spędzały czas bardzo aktywnie.

Pierwszy dzień to wspinaczka na Mosorny Groń - 1045 m n.p.m. Pomimo chwilowych zawirowań pogodowych, dzieci świetnie się sprawdziły jako piechurzy górscy. W ośrodku uczestniczyli w zajęciach z malarstwa na szkle.

Drugi dzień to moc atrakcji: gra terenowa, w czasie której uczniowie szukali skarbu; wyprawa na Halę Barankową; warsztaty artystyczne – Patchworkowe Cuda; dyskoteka z instruktorem tańca oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Ostatni dzień to wizyta w Zawojskim Safarii - Parku Czarnego Daniela, gdzie wszyscy mogli poznać bliżej zwierzęta jeleniowate, karmić je, głaskać, przytulać. Wycieczka była bardzo udana, pełna niezapomnianych wrażeń a uczniowie wrócili zintegrowani i uśmiechnięci.

Opiekunowie: Agata Walkosz, Aneta Kulik, Dorota Łatoś

Galeria zdjeć