Turniej minisiatkówki

W dniu 14 marca 2018 roku reprezentacje dziewcząt klas V uczestniczyły w czwartym Turnieju Minisiatkówki organizowanym przez Wydział Edukacji, Kultury i Sportu. Dziewczęta rywalizowały w kategorii: rocznik 2006 w składzie: I zespół - Lena Sułek, Patrycja Natkowska, Kinga Jarząb, Maja Olczak; II zespół - Weronika Rasała, Milena Stachurska ( 2007r), Oliwia Gładysz, Sonia Ponikowska.

Dziewczęta rozgrywały swoje mecze z reprezentacjami SP nr 34, SP nr 25, SP nr 9, SP nr 15, SP nr 8, SP nr 24, SP nr 11, drużynami Fana, Plasa. Dzisiejszy turniej był ostatnim turniejem kwalifikacyjnym, następne spotkanie to rozgrywki finałowe.

Opiekun - Aneta Kulik