Konkurs Ortograficzny o tytuł ,,Mistrza Ortografii” klas II i III

W dn. 9.03.2018 r. w ramach XXVI Tygodnia Kultury Języka Polskiego w naszej szkole  odbył się  Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II i III o tytuł ,,Mistrza Ortografii,” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski klas 0-III. W konkursie wzięło udział 27 uczniów .

Uczestnicy pisali dyktando, w którym musieli wykazać się  znajomością ortografii . Celem  konkursu  było wyrabianie nawyku stosowania  reguł ortograficznych  oraz wyłonienie najzdolniejszych uczniów.  Nagrody i pamiątkowe dyplomy zostaną wręczone zwycięzcom na apelu szkolnym. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i zdecydowali się zmierzyć z polską ortografią. Życzymy jak najlepszych wyników!

Samorząd Uczniowski klas 0-III