Minisiatkówka dziewcząt

W dniu 30 stycznia 2018 roku reprezentacja dziewcząt klas V uczestniczyła w trzecim Turnieju Minisiatkówki organizowanym przez Wydział Edukacji, Kultury i Sportu. Dziewczęta rywalizowały w kategorii: rocznik 2006 w składzie:
I zespół – Patrycja Natkowska, Lena Sułek, Kinga Jarząb, Maja Olczak.

II zespół – Sonia Ponikowska, Weronika Rasała, Milena Stachurska (2007), Oliwia Gładysz.

Dziewczęta rozgrywały swoje mecze z reprezentacjami: SP nr 25, SP nr 34, SP nr 9,  SP nr 8, SP nr 24, SP nr 11, SP nr 15 oraz zespołami Plasa, Fana. Wtorkowy turniej był kolejnym, w którym rywalizacja przybliża dziewczęta do zakwalifikowania się do turnieju finałowego, gdzie będzie grać dziesięć najlepszych drużyn w tym roczniku.

Opiekun: Aneta Kulik