Apel porządkowy klas 0-III.

Dnia 5 grudnia 2017 r. odbył się apel porządkowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski klas 0-III, na którym odbyło  się podsumowanie konkursu plastyczno-technicznego ,,Złota jesień dary niesie”

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Prace plastyczno-techniczne były ciekawe oryginalne, zaskakiwały pomysłowością i różnorodnością technik plastycznych. Wszystkie prace zostały wyeksponowane na wystawie na korytarzu szkolnym .

P. wicedyrektor szkoły A. Adydan wręczyła zwycięzcom nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Ponadto każda klasa otrzymała w nagrodę piłkę za udział w konkursach szkolnych.

Gratulujemy !

Samorząd Uczniowski klas 0-3