Mikołajkowy Turniej Sportowy

W dniu 7.12.2017 r. odbył się MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY w następujących dyscyplinach sportowych: piłka siatkowa, piłka ręczna, piłka nożna, "Dwa ognie", a także tenis stołowy.

W turnieju tym brali udział wszyscy chętni uczniowie Szkoły Podstawowej klas 4-7, którzy reprezentowali swoje klasy. Uczniowie rozgrywali mecze w swoich rocznikach: klasy 4, klasy 5,klasy 6 i klasy 7. Uczniowie , którzy nie brali udziału w turnieju, mogli wspierać swoich kolegów i koleżanki poprzez kibicowanie.

Rozgrywki podczas Mikołajkowego Turnieju Sportowego miały dostarczyć przede wszystkim dobrej zabawy, uczyć wzajemnej współpracy i rywalizacji oraz być pomysłem na aktywne spędzanie wolnego czasu. Uatrakcyjnieniem tego turnieju było to, że uczniowie zmierzyli się z naszym wolontariuszem Claudio z Włoch podczas gry w tenisa stołowego. Jednak żadnemu uczniowi nie udało się pokonać Claudio.