Nasza choinka zdobyła I miejsce

W dniu 16 grudnia 2017  na kieleckim rynku odbył się  jarmark bożonarodzeniowy, w trakcie którego dzieci z kieleckich szkół podstawowych ubierały choinkę z wcześniej przygotowanych eko ozdób świątecznych.

Ubrana choinka wystawiona była do konkursu na najpiękniejszą choinkę szkół podstawowych. Choinka z naszej szkoły zdobyła I miejsce.

Do konkursu uczniowie przygotowywali ozdoby już od listopada. Każda klasa od kl. 4 do 7  na technice, plastyce i zajęciach technicznych  pod okiem p. B. Jarosz wykonywała ozdoby z różnych eko materiałów. Były to gazety, papier toaletowy, wełna, słomki i widelce. Do pomocy włączyli się też młodsi uczniowie z kl. 2a, 3a,3b, 3d. Wszystkie te ozdoby  uczniowie wykonali dokładnie i  estetycznie.

Naszą szkołę  reprezentowali:

1. Maja  Tometczak – 2a
  2. Amelia  Winiarska – 2a
  3. Oskar Tofil – 4a
  4. Sonia Ponikowska – 5a
  5. Maja Kuroś – 5a
  6. Ala Oleksik – 5a
  7. Kuba Muszyński – 5b
  8. Artur Król – 5b
  9. Kornelia Hiliuk – 6a
  10. Weronika Strzelec – 7b
  11. Szymon Hiliuk – 7b

Opiekunami tej grupy byli : Beata Jarosz i Kamila Sowińska vel Sawa

Dzięki pomocy taty Amelki Czerwiak z kl. 4a choinka została przywieziona do szkoły i będzie wystawiona w pawilonie C.
Dziękujemy rodzicom i p. dyrektor za przybycie i wsparcie.