Turniej piłki siatkowej Świętokrzyskie Volley Cup

06.12. 2017r.  reprezentacja chłopców klas siódmych w składzie: Niedziałek Jakub, Robak Bartłomiej, Strzęp Dominik, Susło Mikołaj, Wojtecki ,Hubert, Wójcik Aleksander, Wójcik Jakub, Żymańczyk Marcin oraz reprezentacja dziewcząt klas siódmych w składzie: Czesny Zuzanna, Hawryszko Karina, Kozioł Klaudia, Powęska Karolina, Bazak Kinga, Koperek Karolina brała udział w turnieju piłki siatkowej w ramach projektu Świętokrzyskie Volley Cup.

Turniej odbył się w hali "Pod Basztami" w Chęcinach. W tegorocznej edycji wystartowało 18 drużyn. Chłopcy zajęli V miejsce, natomiast dziewczynki uplasowały się na IX pozycji. Mimo, że nasi uczniowie spędzili na turnieju sześć godzin humory im dopisywały. Nawiązały się nowe przyjaźnie i co najważniejsze mogliśmy się zmierzyć z „potęgami siatkarskimi” naszego regionu. Opiekunem naszych wszechstronnych sportowców była równie utalentowana i niezwykle spokojna – Aneta Szpilska.