Bomb(k)owa wycieczka 4a i 4c

29.11.2017r. uczniowie klas 4a i 4c wraz z opiekunami - C. Bielendą, B. Bogusz, A. Kulik i D. Łataś mieli okazję zwiedzać fabrykę Decora w Miechowie. Poznali dokładnie proces powstawania bombek choinkowych, ich zdobienia i pakowania.

Okazało się, że bombki wcale nie muszą być zwyczajne, ale mogą mieć najdziwniejsze kształty np. koparek czy podnośników hydraulicznych.
Największą atrakcją wyjazdu okazały się warsztaty zdobienia własnej bombki. Wszyscy uruchomili wyobraźnię i przy użyciu farb i brokatu (ach, te kolory!) wyczarowali własne dzieło sztuki, które powieszą w tym roku na choince.
Na koniec uczniowie zrobili zakupy w fabrycznym sklepiku i w dobrych humorach wrócili do Kielc. Już zapowiedzieli, że w przyszłym roku też odwiedzą Decorę.