Zakończenie nauki pływania na basenie ,,Delfin”.

Dn. 18.06. 2017 r. odbyło się podsumowanie zajęć na pływalni  ,,Delfin”. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach- nauki pływania, które odbywały się w każdą sobotę w godz. 10.00-10.45 w bieżącym roku szkolnym.  Zajęcia prowadzone były w dwóch grupach – początkowej i zaawansowanej. Uczestniczyły w nich chętni uczniowie  szkoły podstawowej i kilku uczniów z gimnazjum, którzy wytrwale pływają od kilku lat. Zostały zorganizowane i nadzorowane  przez  Ewę Białuch i  Małgorzatę Łatę oraz prowadzone przez doświadczonych trenerów. Nauka pływania służy nie tylko celom sportowym, ale także  rekreacyjnym, zdrowotnym i leczniczym. Powszechnie uważa się pływanie za jeden z najzdrowszych sportów.
Pływanie ma również ogromne działanie korekcyjne.
Na zakończenie całorocznej nauki pływania uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy
Zajęcia dostarczyły uczniom dużo radości i satysfakcji; mogli z pożytkiem zdrowo spędzać czas.