Mistrzostwa Kielc w Czwórboju LA Dziewcząt i Chłopców

W poniedziałek 15.05 -  Zuzanna Czesny, Karina Hawryszko, Klaudia Kozioł, Aleksandra Rasała, Olga Koszara oraz Iga Salus wzięły udział w Mistrzostwach Kielc w Czwórboju LA Dziewcząt. Dziewczyny musiały zaliczyć bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na dystansie 600m.

W tym roku nie udało nam się stanąć na podium. Uczennice zajęły VI miejsce. Największą ilość punktów zdobyła Iga Salus.

We wtorek 16.05 - Jakub Niedziałek Bartłomiej Robak,  Aleksander Wójcik, Jakub Wójcik Marcin Żymańczyk, Konrad Ćwiek także spróbowali swoich sił w Mistrzostwach Kielc w Czwórboju LA Chłopców. Podobnie jak ich koleżanki , mimo zaciętej walki zajęli VI miejsce. Najtrudniejszą konkurencją okazał się bieg na 1000 metrów. Najwięcej punktów zdobył Aleksander Wójcik.

Opiekunem była Aneta Szpilska