Mistrz w szkole

Dzisiaj, tj. 10 kwietnia 2017 r gościliśmy w naszej szkole byłego Mistrza Europy federacji EBU oraz Młodzieżowego Mistrza Świata federacji WBC – pięściarza pochodzącego z kielecczyzny – MATEUSZA MASTERNAKA.

Po krótkim spotkaniu, na którym sportowiec tak onieśmielił naszych gimnazjalistów( co urasta do rangi cudu- spróbujcie Wy ich onieśmielić), że nie byli w stanie zadać bokserowi pytań sportowiec przeprowadził krótki trening. Pomimo nokautu udało nam się podnieść z kolan i sprostać zadaniom fizycznym jakie przygotował dla nas Mistrz. Po krótkim treningu zlani potem ale zadowoleni uczniowie opuścili salę gimnastyczną.

12 kwietnia Mateusz Masternak poprowadzi charytatywny trening w Kieleckim Klubie Bokserskim RUSHH. Każdy kto przyniesie produkty spożywcze ,które zostaną przekazane potrzebującym będzie mógł uczestniczyć w treningu.

Ponieważ nasi uczniowie mają wielkie serce przyłączyli się do zbiórki i dziękując za poświęcony nam czas przekazali zebrane produkty pięściarzowi.