Halowe Mistrzostwa Kielc w Wieloboju LA

Oto piętnaścioro uczniów, którzy zakwalifikowali się do Finału Halowych Mistrzostw Kielc w Wieloboju LA: Jakub Janus, Patrycja Natkowska, Lena Sułek, Kacper Radek,  Oliwia Paluch, Iga Salus, Rafał Salus, Bartosz Sideł, Zuzanna Czesny, Jakub Niedziałek, Aleksandra Rasała, Bartłomiej Robak, Mikołaj Susło, Aleksander Wójcik, Marcin Żymańczyk.

Dzisiaj, tj. 10 kwietnia nasi uczniowie zajęli II miejsce w Halowych Mistrzostwach Kielc w Wieloboju LA. Jest to ogromny sukces, tym bardziej, że nie schodzimy z podium już trzeci rok. Z pierwszego miejsca wyeliminowała nas duża  grupa, dobrze dysponowanych uczniów z SP nr 33. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zamienimy się miejscami.

Indywidualnie najlepszy w roczniku 2004 był Aleksander Wójcik, który zajął II miejsce, w roczniku 2005 Rafał Salus który także zajął II miejsce oraz Jga Salus – rocznik 2005 – V miejsce.

Całej piętnastce gratulujemy i życzymy dalszych, jeszcze bardziej spektakularnych sukcesów.