Zawody w pływaniu dla klas trzecich

W dniu 15 marca 2017r. uczniowie klas trzecich brali udział  zawodach w pływaniu o Puchar Szkół Podstawowych w pływaniu, które odbyły się na basenie Foka. Organizatorem zawodów był MOSiR i Urząd Miasta Kielce. Każdy zawodnik mógł wystartować w dwóch konkurencjach. Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła duży sukces:

Magdalena Strzęp– uczennica kl. III c zajęła IV miejsce  na dystansie 50 m stylem klasycznym oraz X miejsce stylem grzbietowym w kategorii dziewcząt.

Majka Gajek – uczennica kl. III c zajęła IX miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym oraz XII- stylem dowolnym w kategorii dziewcząt.

Wiktor Bafia- uczeń klasy III b uzyskał również wysokie notowania  i wykazał się wysokimi umiejętnościami pływackimi.

W trakcie zawodów, jak zawsze, było dużo wrażeń i emocji. Na zakończenie zwycięzca IV miejsca otrzymał dyplom .

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!