Kolejny raz w FINALE MISTRZOSTW KIELC – tym razem w piłce ręcznej

W dniu 20 marca chłopcy z klasy VIA w składzie: Gładysz Jakub, Niedziałek Jakub, Robak Bartłomiej, Strzęp Dominik, Susło Mikołaj, Wójcik Aleksander, Wójcik Jakub, Żymańczyk Marcin  przy wsparciu kolegów z VI b w składzie: Marko Aleksander, Pinda Jakub oraz Smolarczyk Maciej po dobrej grze  pokonali rówieśników z SP nr 11.  Nie udało nam się wygrać  tylko z uczniami SP nr 25. Mimo jednej porażki wyszliśmy z grupy z drugiego miejsca i awansowaliśmy dalej.

Wczoraj, tj. 28 marca w Szkole Podstawowej nr 25 odbył się Finał Mistrzostw Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Chłopców. Do finału awansowały cztery najlepsze zespoły.

W finale  przegraliśmy  z SP nr 27 oraz SP nr 32 ( tylko jedną bramką – niestety na wagę medalu). Efektem super gry reprezentacji naszej szkoły jest  zdobycie IV miejsca w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Chłopców.

Nad tymi wszechstronnie uzdolnionymi sportowo chłopcami czuwała nauczycielka wychowania fizycznego - Aneta Szpilska.