Halowe Mistrzostwa Kielc w Wieloboju LA

Dnia 24 marca  reprezentacja szkoły podstawowej w składzie: Jakub Janus, Patrycja Natkowska, Lena Sułek, Kacper Radek, Kornelia Hiliuk, Oliwia Paluch, Iga Salus, Rafał Salus, Bartosz Sideł, Zuzanna Czesny, Jakub Niedziałek, Aleksandra Rasała, Bartłomiej Robak, Mikołaj Susło, Aleksander Wójcik, Marcin Żymańczyk uczestniczyła w czwartym spotkaniu Halowych Mistrzostw Kielc w Wieloboju LA organizowanym przez Kielecki Klub Lekkoatletyczny i Urząd Miasta Kielce.

Uczniowie rywalizowali (jak już pisaliśmy wcześniej) w czterech konkurencjach: rzut piłką lekarską, skok w dal, bieg 60 m, bieg 600 m. Wszystkie wyniki z czterech spotkań będą decydowały o punktacji końcowej zarówno indywidualnie, jak również zespołowo. Z niecierpliwością czekamy na listę finalistów. Finał 10 kwietnia. Nad poczynaniami naszych zdolnych sportowców czuwa równie zdolna (oczywiście to żarcik) Aneta Szpilska.