Konkurs Ortograficzny o tytuł ,,Mistrza Ortografii” klas II i III

W dn. 14.03.2017 r. w ramach XXV Tygodnia Kultury Języka Polskiego w naszej szkole  odbył się  Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II i III o tytuł ,,Mistrza Ortografii,”" zorganizowany przez Samorząd Uczniowski klas 0-III. W konkursie wzięło udział 45 uczniów .

Uczestnicy pisali dyktando, w którym musieli wykazać się  znajomością ortografii . Celem  konkursu  było wyrabianie nawyku poprawnego pisania, podnoszenie poziomu kompetencji ortograficznych  oraz wyłonienie najzdolniejszych uczniów. Dwóch laureatów z klas trzecich będzie reprezentowało naszą szkołę w VII Miejskim Konkursie Ortograficznym, który odbędzie się  w szkole społecznej w Kielcach. Nagrody i pamiątkowe dyplomy zostaną wręczone zwycięzcom na apelu szkolnym.

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

Samorząd Uczniowski kl. 0-III