II miejsce w Mistrzostwach Kielc

Wczoraj, tj. 7 marca w Szkole Podstawowej nr 25 odbył się Finał Mistrzostw Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców. Do finału awansowały cztery najlepsze zespoły z szesnastu biorących udział w tych rozgrywkach. Droga do finału nie była łatwa.

W dniu 14 lutego chłopcy z klasy VIA w składzie: Gładysz Jakub, Niedziałek Jakub, Robak Bartłomiej, Strzęp Dominik, Susło Mikołaj, Wojtecki Hubert, Wójcik Aleksander, Wójcik Jakub, Żymańczyk Marcin  po dobrej grze chłopcy pokonali rówieśników z SP nr 28 oraz SP nr 19. Nie udało nam się wygrać  tylko z uczniami SP nr 24. Mimo jednej porażki wyszliśmy z grupy z drugiego miejsca i awansowaliśmy dalej. Turniej odbył się w naszej szkole. Dziękujemy wszystkim kibicom za wspaniałą atmosferę.

Kolejnych emocji chłopaki dostarczyli nam 1 marca, gdzie w Szkole Podstawowej nr 27 pokonaliśmy kolejnych rywali z SP nr 13 oraz dobrze znany nam już zespół uczniów z SP nr 28. Jedyna porażka spotkała naszych piłkarzy z gospodarzami.

W finale  zremisowaliśmy z SP nr 25 oraz SP nr 27 i wygraliśmy z SP nr 8. Efektem super gry reprezentacji naszej szkoły jest  zdobycie II miejsca w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców. Nad tymi „sportowymi duchami” czuwała nauczycielka wychowania fizycznego -  Aneta Szpilska.